7 lietas, kas jāņem vērā izvēloties restorānu, ja atrodies citā valstīkredītsIkviens vēlas reizi pa reizei doties ceļojumā, lai apskatītu kādu jaunu vietu, citu valsti un iepazītu kādu kultūru. Un dodoties šādā braucienā taču nedrīkst aizmirst par katras tautas iecienītākajiem ēdieniem. Turklāt restorāni visbiežāk arī piedāvā izbaudīt raksturīgos ēdienus izcilā kvalitātē.

Bet, lai negadītos vilties, ir jāņem vērā pāris lietas. Un šeit nu tās būs:

  1. Restorāna atrašanās vieta

Neizvēlies restorānu, kurš atrodas citā pilsētā! Sākumā iepazīsti to, kas ir tuvumā, uz kuru vari aiziet ar kājām vai aizbraukt ar taksi, kas arī izmaksās lētāk.

Tāpat der pārliecināties, vai gadījumā restorāns neatrodas kādā šaubīgā vietā, jo, kā zinām, teju ikvienā valstī ir mikrorajoni, kuri kā vietējiem, tā ārzemniekiem var būt bīstami, tādēļ labāk neapmeklēt arī restorānus šādās vietās.

  1. Atmosfēra

Ja plānojot ceļojumu, internetā izdevies atrast arī restorānu attēlus, tad pievērs uzmanību restorāna iekārtojumam. Arī tas var daudz pateikt par vietu.

Un, ja nu ir tā, ka tas tevi galīgi neuzrunā, tad meklē citu restorānu. Atpūtas brauciens uz iepriekš dzīvē nepieredzētu vietu jau tāpat ir kultūršoks, tādēļ, ja zini, ka tev labāk patīk pazīstama vide, tad meklē restorānu, kas to varētu piedāvāt.

  1. Izmaksas

Bez šaubām nauda ir svarīga. Tādēļ, ja tev jāiekļaujas mazākā budžetā, tad vērts prātīgāk izvēlēties vietu, kur vakariņot. Un katrā valstī ir restorāni, kuri piedāvā izcilas kvalitātes ēdienu, bet par zemākām cenām.

Bet, ja nu gadījumā naudas pietrūkst vai jau ceļojumu plānojot saproti, ka ar pašreizējo budžetu nepietiks, vērts padomāt par naudas aizdevumu. Kredīts var būt labs īslaicīgs risinājums, ja aizņemas atbildīgi.

  1. Pieprasījums

Viens no īstenu ceļotāju noteikumiem ir pabūt tajās vietās, kuras apmeklē vietējie iedzīvotāji. Turklāt, ja pilsētā restorāns ir vienīgais, tad, visticamāk, tam ir jau pastāvīgi klienti, kas bieži vien ir draudzīgāki. Savukārt tas nozīmē, ka arī tu varēsi iegūt jaunus draugus.

Bet, ja vienīgais pilsētas restorāns netiek apmeklēts teju nemaz, tad gan vajadzētu saprast, kāds tam varētu būt iemesls. Vai tas ir tādēļ, ka vietējie to nevar atļauties vai vaina ir kādos citos restorāna trūkumos?

Turklāt klientu pilni restorāni savā ziņā ir kā labākā atsauksme – cilvēki uz šo vietu iet, jo tur ir lieliska atmosfēra, gards ēdiens, zemas cenas vai tml. Tā kā, ja atrodies jaunā vietā, parunā ar ceļā satiktajiem cilvēkiem! Varbūt viņi spēs palīdzēt un ko ieteikt.

  1. Visiem zināmi ēdieni

Protams, tu vēlies izbaudīt un pagaršot ko jaunu un līdz šim nezināmu, bet nedrīksti aizmirst, ka tev ir arī jābūt paēdušam. Kad izvēlies restorānu, pārbaudi ēdienkarti un gādā, lai tajā būtu arī tev zināmi ēdieni! Gadījumā, ja nacionālā virtuve nebūs tavā gaumē, vismaz būsi paēdis.